По-нисък ли е стандартът на живот в Австралия? #shorts
Въпросът на DjVusicx: Ако се имигрира в Австралия в началото стандарта на живот на човек, по-нисък ли е от този който има в България (ако живее сам и взима примерно 600 лв в малък град)?
18 октомври
Въпросът на DjVusicx: Ако се имигрира в Австралия в началото стандарта на живот на човек, по-нисък ли е от този който има в България (ако живее сам и взима примерно 600 лв в малък град)?
Не всеки е готов да тръгне веднага. Но ако темата те интересува - пиша редовно и не изпращам спам.
Ще се видим скоро във входящата ти поща.